
Opel Combo - 1.5D L2H1 Edition
Algemeen
| Prijs | € 8.999 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 10.889 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 135.545 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VDL-48-Z |
| Datum deel 1 | 30-11-2019 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1377 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2019 - mei 2022
Referentienummer: 17056
Prestaties
Topsnelheid: 164 km/u
Maten
Wielbasis: 298 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 151 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- sortimo inrichting
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hill hold functie
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Distributie ketting net vervangen!
Welkom bij Schuuring Auto's
Wij zijn 6 dagen per week geopend, ZATERDAG geopend van 09.30 -17.00!!
Aangezien wij van onze hobby ons werk gemaakt hebben (passie voor auto’s en het in en verkopen daarvan..) zijn wij iedere dag met ons werk bezig in onze mooie showroom maar ook zeker op internet d.m.v. mooie en goede foto’s en natuurlijk de prijzen doorlopend vergelijken en waar nodig aanpassen. We kunnen dus ook gerust zeggen dat onze prijzen zeer marktconform zijn, hierdoor verkopen we ook bijna 500 auto’s per jaar!
Wij zijn erg blij met iedere manier van contact die u toont in onze auto echter gaan we NIET in op biedingen via mail en of telefoon, indien u een huis gaat kopen gaat u ook eerst kijken en daarna bieden..?
Natuurlijk kunnen we altijd een speciale prijs maken en onderhandelen, maar wel nadat u de auto heeft bekeken. We snappen dat u soms van ver moet komen om onze auto’s te bekijken, bel ons voor onze speciale actie om u over de streep te halen om toch de lange rit te maken!
Op meerprijs zijn er diverse onderhouds en of garantie pakketten leverbaar.
Voor vragen betreffende een occasion bel 071-2000125 (buiten kantoortijden 06-82494548) of mail naar verkoop@schuuringautos.nl Er staat altijd verse koffie voor u klaar. U bent van harte welkom in onze showroom aan de Hofweg 29 in Voorschoten.
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































