
Opel Combo - 1.5D L2H1 Edition 75KW/NAVI/PDC/TR.HAAK
Algemeen
| Prijs | € 9.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 132.670 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VHP-39-Z |
| Datum deel 1 | 30-11-2020 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1377 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2024
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 164 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxB): 475 x 185 cm
Wielbasis: 298 cm
Gewichten
GVW: 2.355 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 3.900 l
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 150 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer (K33)
- lendesteunen (verstelbaar)
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- hill hold functie
Overig
- Airbag-pakket (Airbag bestuurder en passagier)
- Edition+ pakket (parkeersensor achter, Apple Carplay/Android Auto, Digitaal Audio Systeem, multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map) (XFNP)
- start/stop systeem
- Veiligheids+ pakket (Mistlampen voor) (B26)
Hoeveel kost een Opel Combo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























