
Opel Corsa - 1.0 Turbo Cosmo Clima/Navi/Cruise/Camera
Algemeen
| Prijs | € 7.500 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 106.121 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HP-364-P |
| Datum deel 1 | 20-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- 4 seizoenen banden
- 6-versnellingen
- bluetooth
- buitentemperatuur meter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- camera
- Dab+
- Isofix
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- middenarmsteun
- nationale autopas
- onderhoudsboekjes aanwezig
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Zeer nette en perfect onderhouden Opel Corsa 1.0 T Cosmo voorzien van vele leuke optie waaronder, 17 inch lichtmetaal, cruise control, climate control, Pdc ,Navigatie, all season banden en camera. Bij interesse graag bellen met: 0651743523
Opmerkingen
Wij rekenen geen afleverkosten. Garantie,Inruil en financiering mogelijk. Al onze autos worden eventueel afgeleverd met een nieuwe APK en aflever-inspectie. Inruil van uw caravan, camper of motorfiets is mogelijk. BIJ INTERESSE GRAAG BELLEN. 0651743523
Met vriendelijke Groet,
Peters Autos
T:06-51743523
I:www.peters-autos.nl
E:info@peters-autos.nl
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























