
Opel Corsa - 1.0 Turbo Online Edition
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 191.007 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | RH-796-P |
| Datum deel 1 | 29-11-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Gaz :summit white s |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: E
Typenummer: 0SP68CB61
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxB): 402 x 175 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Black (4AA), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,9 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Bovag garantie en afleveringsbeurt (zonder meerprijs): Wettelijke BOVAG garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- lichtmetalen velgen 16"
- Navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- connected services
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kleur wit
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wanneer u de auto komt bekijken, graag van tevoren even bellen.
Graag tot ziens, de koffie staat klaar!
Let op! Komt u kijken? Navigeer dan naar Julianaplein te Lunteren.
Ondanks de zorg die wij aan onze advertenties besteden, zijn typ- en specificatiefouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























