
Opel Corsa - 1.0 Turbo Online Edition | 90pk | Navigatie | Parkeersensoren Achter | Lichtmetalen Velgen
Algemeen
| Prijs | € 8.940 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 94.446 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 05 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PS-917-D |
| Datum deel 1 | 05-09-2017 |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Gk3 :son of a gun gray m2 |
| Gewicht | 1099 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 560 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: E
Typenummer: 0SP68CB61
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 11,9 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.680 kg
Afmetingen (LxB): 402 x 175 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,9 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
• Geldige APK
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- Mica lak (Lak 2)
- Navigatiesysteem full map
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- Opel OnStar (UE1)
- Park pilot achter (UD7)
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrij
- sportonderstel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare en in delen neerklapbare achterbank (60/40) (AM9)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























