
Opel Corsa - 1.2 100 PK GS Line Level 4 | APPLE CARPLAY/ANDROID AUTO| LED KOPLAMPEN| CRUISE CONTROL| DA
Algemeen
| Prijs | € 15.600 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 19.451 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-596-DR |
| Datum deel 1 | 30-11-2022 (import) |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuiderzeestraatweg West 132
8085AJ Doornspijk
0341794290
https://broekhuis.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 2780930
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 254 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1165 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 07-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-10-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Metaalkleur
- Afwijkende dakkleur
- Glans exterieur delen
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- DAB ontvanger
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur
- Hemelbekleding donker
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Sfeerverlichting
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- LED koplampen
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Opel Corsa altijd de controle. Deze auto uit 2023 heeft 19451 kilometer op de teller staan. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In deze uitvoering is de Corsa voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord. Het digitale dashboard ondersteunt u voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Opel heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die u onderweg begeleiden en beschermen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg. Om deze Opel echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































