
Opel Corsa - 1.2-16V 5Drs Berlin, Airconditioning, Mooie wagen, Nw APK
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 98.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZDJ-06 |
| Datum deel 1 | 10-04-2014 (import) |
| Topsnelheid | 172 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker Bruin Metallic |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2012 - jan. 2015
Modelcode: D
Technische informatie
Koppel: 115 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 172 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.625 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 129 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): 40 Punten Check Incl. Service beurt en APK-keuring
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Veenstra Automotive Industrieweg 92 7903AK HOOGEVEEN, NL 0623748041 http://www.autobedrijfveenstra.nl henkveenstra@autobedrijfveenstra.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Half lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Nieuw binnen: Opel Corsa 12 16V Berlin van het bouwjaar 2014. De wagen verkeert van binnen en buiten in een zeer mooie staat.
Hij is zeer goed onderhouden en beschikt tevens over diverse luxe extra's. (Zie hiervoor de optielijst)
De auto wordt uiteraard geleverd Incl een nieuwe APK. Ook zijn 3 tot 6 maanden garantie natuurlijk mogelijk.
Onze prijs: 3950,- euro
Inruil, Garantie en Financiering mogelijk.
Ons nieuwe adres:
Industrieweg 92
9703 AK in Hoogeveen
Tel: 0623748041
Tel: 0613611044
Geopend op Maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00
En op Zaterdag van 10.00 tot 15.00
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































