
Suzuki Grand Vitara - 2.4 Exclusive Clima/Cruise/Stoelverw/Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | September 2008 |
| Kilometerstand | 165.836 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 32-GXH-2 |
| Datum deel 1 | 27-09-2008 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 124 kW (169 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2393 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1527 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/65 R17
Acceleratie (0-100): 11,7 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 181 x 170 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 208 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik in de stad: 11,4 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Toerenteller
- voorstoelen verwarmd
= Bijzonderheden =
Leuke goed rijdende Grand Vitara met slechts 165.000km
Inruil is altijd bespreekbaar.
Belt u voor een afspraak, we zijn niet altijd aanwezig.
Mailen of Whatsappen mag natuurlijk ook.
Maandag t/m zaterdag geopend op afspraak.
Wij kunnen 24/7 Tenaamstellen, dit is altijd bij de prijs inbegrepen.
Hoeveel kost een Suzuki Grand Vitara verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










![Suzuki Grand Vitara - 1.6-16V Exclusive [ Top Onderhouden Vitara ]](https://cdn.autowereld.nl/I750155583/240x180/suzuki-grand-vitara-1-6-16v-exclusive-leuke-nette-vitara.jpg)





















