
Opel Corsa - 1.2-16V Business IJskoude Airco 5-DRS Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 1.299 |
| Bouwjaar | Maart 2007 |
| Kilometerstand | 257.515 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 48-TX-XH |
| Datum deel 1 | 05-03-2007 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1060 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Leuke goedkope Corsa, bomvol opties. Cruise control, aux ijskoude airco trekhaak en elektrische ramen. geleverd met een nieuwe APK
Hierbij bieden wij deze Opel Corsa aan
Het betreft een goed onderhouden Corsa. De auto rijdt schakelt goed en is erg zuinig en word geleverd met een nieuwe apk. De auto heeft een nieuwe ketting en waterpomp
Het betreft een origineel Nederlandse auto met originele lage kilometers.
De auto staat op sterke banden en mooie velgen.
De volgende optie's zijn aanwezig op deze auto:
-Bouwjaar: 2007
-Benzine
-Handgeschakeld 5 versnellingen
-Kilometerstand: 257.000 (NAP GECHECKT).
-De auto is 5 deurs
-Airbags
-Origineel Nederlandse auto
-Elektrische ramen voor
-Elektrisch verstelbare spiegels
-Centrale vergrendeling
-Cruise Control
-Trekhaak
-Radio/CD
-Aux
Auto rijdt en schakelt goed.
Auto heeft lichte gebruikssporen.
Wij werken uitsluitend op afspraak
Tel: +31 6 53 43 51 06
Graag bij serieuze interesse contact opnemen, onzin biedingen wordt niet op gereageerd.
We zijn een kleinschalig RDW erkend autobedrijf, met als doel kwalitatief goede auto’s voor een scherpe prijs te verkopen, waar u nog jarenlang plezier van heeft.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























