
Opel Corsa - 1.2-16V Essentia
Algemeen
| Prijs | € 1.499 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 210.736 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-664-LS |
| Datum deel 1 | 30-01-2008 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1059 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | december 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 168 km/u
GVW: 1.605 kg
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 146 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
Geachte klanten, ons garagebeleid is als volgt: de prijs van elke auto is vast en er wordt 3 maanden garantie geboden. Over de prijs kan worden onderhandeld, maar dan vervalt de garantie. Alle auto's die verkocht worden,krijgen een nieuwe APK.Hartelijk dank, TFD
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























