
Opel Corsa - 1.2-16V Comfort | AUX/USB | ELEK RAMEN | APK T/M 25-11-2026 | NAP AANTOONBAAR
Algemeen
| Prijs | € 750 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 227.555 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-LB-VJ |
| Datum deel 1 | 05-11-2002 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- AUX aansluiting
- Compleet onderhouden
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Radio/AUX/USB-speler
- Spotify te beluisteren
- USB aansluiting
= Bijzonderheden =
- Prijs is inclusief APK t/m 25-11-2026
- Nieuwe APK bij aflevering mogelijk tegen meerprijs van €49,95
- NAP aantoonbaar
- Origineel Nederlandse auto
- Boekjes aanwezig
- Geen tenaamstellingskosten en rijklaarmaakkosten
Auto verkeerd technisch en motorisch in goede staat.
Voorbumper zit vast geschroefd aan rechter voorzijde.
Lease & Financiering mogelijk, met behulp van de calculator op onze website kunt u een indicatie krijgen van de verschillende mogelijkheden.
BEL EVEN VOOR HET MAKEN VAN EEN PROEFRIT ALVORENS U WELLICHT VOOR NIETS KOMT GEREDEN
Bij de prijs voor dit voertuig zitten de tenaamstellingskosten en rijklaarmaakkosten inbegrepen.
Wij bieden u het BOVAG-garantie pakket aan, mits het voertuig niet in consignatie te koop staat, jonger is dan 10 jaar, minder dan 150.000 km gelopen heeft en/of de vraagprijs boven €5.000,- is.
Vraag naar de voorwaarden.
-Inruil mogelijk in overleg en tegen eerlijke handelsprijzen.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen.
Telefoon: 0492-539132
E-mail: info@hdrouen.nl
Website: www.hdrouen.nl
Wij zijn ook te vinden op Facebook en op Instagram onder @drouen_occasions
Bezoekadres:
Thorbeckestraat 3
5707 JL Helmond
Openingstijden:
Maandag: 8:00 - 17:00
Dinsdag: 8:00 - 17:00
Woensdag: 8:00 - 17:00
Donderdag: 8:00 - 17:00
Vrijdag: 8:00 - 17:00
Zaterdag: 9:00 - 12:00
Op werkdagen tussen 12:00 - 13:00 gesloten.
's Avonds, in het weekend en op feestdagen op afspraak mogelijk.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























