
Opel Corsa - 1.2 16V ECOFLEX 5D Anniversary Edition {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 7.945 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 84.448 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 31 mei 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-488-XR |
| Datum deel 1 | 08-03-2017 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,00 sec |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - jul. 2018
Referentienummer: 2772222
Technische informatie
Topsnelheid: 172 km/u
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 402 x 175 x 149 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 03-02-2021
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























