
Opel Corsa - 1.2-16V Enjoy Koude airco
Algemeen
Prijs | € 1.500 |
Bouwjaar | September 2008 |
Kilometerstand | 226.600 km |
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handgeschakeld |
Aantal versnellingen | 5 |
APK | Ja |
BTW auto | Nee, marge |
Kenteken | 43-GSL-9 |
Datum deel 1 | 02-09-2008 |
Topsnelheid | 168 km/u |
Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
Aantal deuren | 3-deurs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aantal cilinders | 4-cilinder |
Cilinderinhoud | 1229 cc |
Energielabel | B |
Carrosserie | Hatchback |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Oorspronkelijke kleur | - |
Gewicht | 1028 kg |
Trekgewicht max | - |
Trekgewicht onger. | - |
Verbruik | (±) 1 op 17 |
Introductiejaar | oktober 2006 |
Meer modelinformatie |


Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Schuif-/kanteldak
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Koude airco
Extra informatie
Aangeboden een fijne, betrouwbare Opel Corsa D 1.2 3 deurs.
De wagen hebben wij in juli 2023 overgenomen van een familielid en is in gebruik geweest als tweede auto. In de twee jaren dat wij deze auto hebben zijn er circa 25.000km meer gereden.
Hiermee kunnen wij wel stellen dat het een fijne reisgenoot is, welke wij nog net iets fijner hebben gekregen door het werkend maken van de airconditioning. Deze werkt goed en zorgt voor een prettig binnenklimaat.
In de tijd dat wij deze auto hebben, hebben wij aan onderhoud diverse zaken gedaan. De auto heeft meerdere keren nieuwe olie + filter gekregen. Recentelijk nog in maart 2025, waarbij ook het luchtfilter is vervangen.
De auto staat op goede zomerbanden, waarvan de voorste in 2023 zijn geplaatst.
De APK is geldig tot juni 2026, dus nog een jaartje probleemloos rijden.
De auto is bij uitstek geschikt voor een startende rijder of, zoals bij ons, als tweede auto naast de gezinsauto.
De 1.2 motor is voorzien van een distributieketting, deze behoeft in principe nooit vervangen te worden.
Het verbruik van deze wagen is buitengewoon prettig, aangezien gerust een verbruik kan worden behaald van 1ltr op 18 á 19km.
Daarmee is deze wagen ook heel goed te gebruiken als je bijvoorbeeld een kleine vakantieauto wilt voor de zomervakantie.
Bij de vorige APK is overigens de remblokken aan de voorzijde én de ABS-pomp vervangen. Remmen gaat hiermee uitstekend.
Kortom het is een prettige reisgenoot, welke nog zeker heel wat kilometers mee kan.
Waarom verkopen wij de auto dan? Heel simpel: Wij willen van twee kleine auto's naar één grotere gezinsauto overstappen. Niet meer, niet minder.
Oh.. en mocht er gedacht worden, wat zou de laagste prijs zijn?
De prijs is al heel netjes voor deze auto, maar eventuele onderhandelingen vinden alleen plaats naast de auto!
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.