
Opel Corsa - 1.2-16V Essentia
Algemeen
| Prijs | € 1.200 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 233.847 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 26 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 71-TX-TP |
| Datum deel 1 | 02-03-2007 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | december 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/70 R14
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.555 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Het meest verkochte automerk in Nederland is en blijft Opel. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Deze auto is voorzien van centrale portiervergrendeling en verstelbaar stuur.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Opel Corsa. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Graag bellen voor bezichtiging om teleurstelling te voorkomen
in/omruil van uw auto,boot,camper,motor aanhanger mogelijk
Ook kopen wij graag uw auto zonder inruil
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en kunnen zelf overschrijven/vrijwaren
Openingstijden
maandag tm vrijdag 9:00 tot 17:00
zaterdag 9:30 17:00
u bent van harte welkom op
ceresweg 30
8938bg Leeuwarden
hier kunt u ons bereiken:
tel 0624970047/ 0642000617 https;//wa.me/31624970047
email cars4uleeuwarden@hotmail.com
koffie staat klaar
kind regards, vriendelijke groet
cars4U
-----------------------------------------------------------------------
gegevens,
Adres:
ceresweg 30
8938BG Leeuwarden
Tel: 0624970047/ 06-42000617
Wat kan er bij car4U?
*In en verkoop van voertuigen
*Onderhoud
*Auto transport/spoedhulp
btw nummer 851415945B01
Kvk nummer
54721598
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































