
Opel Corsa - 1.2-16V Selection
Algemeen
| Prijs | € 1.995 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 201.358 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HF-601-B |
| Datum deel 1 | 11-09-2009 (import) |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1059 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Deze zeer nette opel corsa nog bizonder mooi lakwerk weinig gebruikers sporen zowel van buiten als van binnen rijd en schakelt perfect kort om een auto voor nog jaren rijplezier
Opel Corsa 1.2-16V Selection
- Kenteken: HF-601-B
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 17-11-2026
- Tellerstand: 201358 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1229 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z12XEP
- Vermogen: 59 kW / 80pk
- Ledig gewicht: 1059 kg
- Max. trekgewicht: 850 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1488 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Park Distance Control
Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
AS Auto's import/export
Sleinadastraat 32
6432EG Hoensbroek
0626251400
albersagr@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































