
Opel Corsa - 1.2 75PK Edition Parkeerhulp | Airco |Navigatie | Apple Carplay |
Algemeen
| Prijs | € 12.425 |
| Prijs excl. BTW | € 10.436 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 46.530 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-862-FB |
| Datum deel 1 | 08-05-2021 |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Naaldwijk Klompenmakerstraat 51 2672GA NAALDWIJK, NL 0174641818 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Rijstrooksensor met correctie
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Niet in gerookt
= Bijzonderheden =
Waar grote auto's rondjes rijden om een parkeerplek te vinden prik je deze compacte Opel Corsa er makkelijk tussen! Zijn pittige prestaties dankt deze auto aan zijn compacte en zuinige motor. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. Het spreekt voor zich dat jij in deze auto ook airconditioning aantreft. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze Opel helemaal compleet.
In de Opel Corsa heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden; de verkeersborddetectie ondersteunt je tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Deze Opel Corsa blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Is dit de auto die je zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kun je hem binnenkort zelf bekijken.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































































