
Opel Corsa - 1.2 Edition
Algemeen
| Prijs | € 11.250 |
| Prijs excl. BTW | € 9.477 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2021 |
| Kilometerstand | 133.150 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-595-KF |
| Datum deel 1 | 29-10-2021 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
GVW: 1.620 kg
Wielbasis: 254 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Garantie (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Afleveringskosten (€ 250):
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Edition+ pakket (Armsteun voor, Elektrische ramen achter, Lederen stuurwiel)
- Multimedia pack (Connected services, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeersensor achter)
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 2021 – Betrouwbaar, zuinig en comfortabel!
Te koop: een nette en goed onderhouden Opel Corsa uit 2021. Deze populaire compacte auto staat bekend om zijn betrouwbare rijgedrag, lage gebruikskosten en comfortabele rijeigenschappen. Met een kilometerstand van 133.150 km is deze Corsa perfect geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Belangrijkste kenmerken:
Bouwjaar: 2021
Merk/model: Opel Corsa
Kilometerstand: 133.150 km
Kleur: Grijs
Compacte en wendbare auto
Comfortabel rijgedrag
Zuinig in verbruik
Ideaal voor woon-werkverkeer en stadsritten
Nette en verzorgde staat
Deze Opel Corsa is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een praktische, betrouwbare en betaalbare auto met een moderne uitstraling.
Voor meer informatie kunt u ons altijd bellen.
Langskomen buiten openingstijd is ook mogelijk.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































































































