
Opel Corsa - 1.2 Edition
Algemeen
| Prijs | € 11.995 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 70.667 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 27 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KBX-42-V |
| Datum deel 1 | 27-10-2022 (import) |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Wielbasis: 254 cm
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Referentienummer: 3372
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
Extra
- premium metaalkleur
- stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
een opvallende en sportief uitgevoerde Opel Corsa 1.2.
Dankzij de frisse oranje kleur in combinatie met zwarte details is deze auto een echte eyecatcher op de weg.
Belangrijkste kenmerken:
• Apple carplay / Android auto
• Unieke oranje kleur met zwarte accenten (o.a. dak/spiegels/velgen)
• Sportieve en moderne uitstraling
• Comfortabele rijervaring
• Compact en ideaal voor zowel stad als snelweg
De auto verkeert in nette staat en rijdt en schakelt zoals het hoort.
Perfect voor wie een betrouwbare auto zoekt met een opvallend uiterlijk.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































































































