
Opel Corsa - 1.2 Edition | Android Auto/Apple Carplay | LM Velgen 16" | Cruise Control | Airco | Radio/
Algemeen
| Prijs | € 11.440 |
| Prijs excl. BTW | € 9.624 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 54.496 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-470-LL |
| Datum deel 1 | 18-06-2021 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Panoven 70
3401RB IJsselstein
0306868270
www.vakgarageverbree-ijsselstein.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 118 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 13,2 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen) (zonder meerprijs): - Minimaal 9 maanden APK keuring - Aflevercheck van alle vloeistoffen, bandenspanning en verlichting - Minimaal een kwart tankinhoud brandstof - RDW tenaamstelling en vrijwaring inruilauto (indien van toepassing)
- Afleverpakket Bovag 12 maanden (€ 795): - 12 maanden Bovag garantie - Minimaal 12 maanden APK keuring - Onderhoudsbeurt volgens dealerspecificaties - 12 mnd/10.000km onderhoudsvrij rijden inclusief vervangen versleten onderdelen - Airco servicebeurt - Minimaal een kwart tankinhoud brandstof - RDW tenaamstelling en vrijwaring inruilauto (indien van toepassing) OPTIONEEL: - 12 maanden Vakgarage pechhulp voor € 25 meerprijs
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Verbree IJsselstein Panoven 70 3401RB IJSSELSTEIN UT, NL 0306868270 http://www.vakgarageverbree-ijsselstein.nl verkoop@vakgarageverbree.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Kleur wit
- Trekhaak (tegen meerprijs)
Infotainment
- AUX Aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- USB
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Dab
- Rijstrooksensor met correctie
- Bedrijfsfilm Vakgarage Verbree
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Opel is al meer dan 120 jaar een van de populairste en succesvolste merken op de markt. En niet voor niets. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. De compacte maar pittige motor heeft een bescheiden dorst maar levert prima prestaties. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Uw eigen muziek afspelen via de autoradio gaat heel gemakkelijk met de usb-aansluiting. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Corsa samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Dat de kilometerstand in orde is, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Wat leuk dat u deze auto heeft gevonden! Wij zijn Vakgarage Verbree; als familiebedrijf combineren wij de voordelen van een moderne autodealer met de persoonlijke benadering van een dorpsgarage. Uw adviseurs Tobias, Mark, Swen en Daan vertellen u graag meer. Bereikbaar via telefoon: 030-6868277 of WhatsApp: 030-6868270.
De auto staat in IJsselstein of Benschop. Bel vooraf om dit na te gaan.
De prijs is inclusief minimaal 9 maanden APK, controle van vloeistoffen, verlichting en bandenspanning, een kwart tank brandstof en RDW tenaamstelling. Bij ons heeft u de keuze de aflevervoorwaarde uit te breiden, zie hiervoor het extra afleverpakket in de fotogalerij van deze auto.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































