
Opel Corsa - 1.2 Elegance | Automaat | Dealer Onderhouden | LED | Navi | Clima | Parkeersensoren | Crui
Algemeen
| Prijs | € 15.400 |
| Prijs excl. BTW | € 12.994 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 85.425 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-786-SP |
| Datum deel 1 | 31-05-2022 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Modelcode: 6716
Referentienummer: 3323157
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.645 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 25 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 122 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1165 kg
Interieur: Captain Blue Mistral
Verwachtte leveringsdatum: 20-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-05-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Chroom delen exterieur
- Metaalkleur
Infotainment
- DAB ontvanger
- Multimedia Navi met 7" kleuren touchscreen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Sfeerverlichting
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Extra getint glas
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Prachtige, origineel Nederlandse, dealer onderhouden Opel Corsa. Voorzien van een zeer luxe uitvoering, met vele extra's!
U bent van harte welkom om deze mooie Opel Corsa bij ons in de showroom te komen bekijken. Daarbij is het ook mogelijk om een proefrit te maken. Wij helpen u graag! LET OP: het kan zijn dat deze auto in verband met een poetsbeurt niet op onze locatie in Epe staat. Enthousiast geworden en niet meer kunnen wachten? Bel dan graag voor de beschikbaarheid en aanwezigheid van de auto.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























