
Opel Corsa - 1.2 GS Line 102 PK - Carplay, Cruise, Half Leer, LED, Lichtmetalen Velgen
Algemeen
| Prijs | € 11.845 |
| Prijs excl. BTW | € 9.918 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 88.707 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | H-006-PP |
| Datum deel 1 | 27-03-2020 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
CO₂-uitstoot: 96 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 100% Dealeronderhouden
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hill hold functie
- Lane assist
- LED-koplampen
- LED-Mistlampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Middenarmsteun
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Radio DAB
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur
= Bijzonderheden =
Leuk dat je interesse hebt in onze auto!
Deze auto komt van de eerste eigenaar, heeft een volledige onderhoudshistorie en is altijd netjes verzorgd.
Wij bieden naast de standaard meeneemprijs ook ons Zieleman Zorgeloos Pakket aan. Voor € 1.000,- rijd je een jaar lang zorgeloos, inclusief:
✅ Nieuwe APK
✅ 12 maanden BOVAG-garantie
✅ Onderhoudsbeurt volgens voorschrift
✅ Uitgebreide was- en poetsbeurt
✅ Geen onverwachte kosten na aankoop
Heb je geen inruilauto? Dan ontvang je € 500,- korting op het Zorgeloos Pakket.
Bent u op zoek naar een betrouwbare en sportieve auto? Dan is deze Opel Corsa 1.2 GS Line 102 Pk uit 2020 de perfecte keuze voor u. Met zijn grijze carrosserie en lichtmetalen velgen ziet hij er niet alleen stoer uit, maar biedt hij ook nog eens alle luxe en comfort die u nodig heeft. De Opel Corsa is voorzien van sportstoelen met half lederen bekleding, waardoor u altijd comfortabel en stijlvol onderweg bent. Daarnaast heeft deze auto LED-koplampen die zorgen voor optimaal zicht en veiligheid, zeker in donkere omstandigheden. Ook beschikt de auto over radio DAB, waardoor u altijd kunt genieten van uw favoriete muziek. Wat deze auto echt uniek maakt, is de aanwezigheid van Apple CarPlay. Hiermee kunt u moeiteloos uw iPhone koppelen en genieten van alle handige functies die dit met zich meebrengt. Daarnaast heeft de Opel Corsa cruise control, waardoor lange afstanden een stuk comfortabeler worden. Deze auto is 100% dealeronderhouden en heeft een kilometerstand van 88707 kilometer. U krijgt dan ook de zekerheid van BOVAG garantie. Hierdoor kunt u met een gerust hart genieten van uw nieuwe aanwinst. Kortom, wilt u genieten van comfort, luxe en sportiviteit? Dan is de Opel Corsa 1.2 GS Line 102 Pk de perfecte keuze voor u. Neem snel contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























