
Opel Corsa - 1.2 GS Line, 105pk, To tone kleur, Navigatie, Clima controle, Cruise controle, Sportstoele
Algemeen
| Prijs | € 12.900 |
| Prijs excl. BTW | € 10.837 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 84.969 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 februari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-711-GP |
| Datum deel 1 | 18-05-2021 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker rood metallic |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Pels Bierbrouwersweg 2 3449HW WOERDEN, NL 0348460465 http://www.autobedrijfpels.nl info@autobedrijfpels.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Rokersvrije auto
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- LED mistlampen
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
= Bijzonderheden =
Zeer mooie sportieve Opel Corsa 5drs GS-line met 1.2 105pk!! benzine motor volledig Dealer onderhouden distributieriem vervangen op 55.000km!!, Navigatie, Clima controle, Cruise controle, Sportstoelen deels leder, Pdc achter, Xenon verlichting, Lm velgen zwart 16'', Zwarte hemel, Nederlandse auto!!, Nu voor vaste scherpe prijs, Inruil, Financiering mogelijk, BOVAG AFLEVERPAKKET 695,-
De vooruitstrevende techniek van deze Opel Corsa vormt een harmonieuze eenheid met de stijlvolle vormgeving. Het comfort en de veiligheid staan bovendien op hoog niveau, zoals dat hoort bij een auto van een gerenommeerd Duits merk. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De sportstoelen geven u veel zitsteun. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Verder is de Opel uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, zwarte hemelbekleding, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Lekker koersen op een constante snelheid: daarvoor zorgt de cruise control. Met DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Opel helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Corsa samen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Opel u om veiliger te rijden. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. Maak nu een afspraak voor een proefrit!
Autobedrijf Pels staat voor BOVAG zekerheid, service en garantie tegen scherpe prijzen. Een tevreden klant dat is ons streven.
Wij werken uitsluitend met occasions waarvan het verleden incl km stand controleerbaar en gegarandeerd is en heel vaak van 1e eigenaar afkomstig. Hierdoor zijn wij in staat om zeer hoog te scoren bij KLANTEN VERTELLEN een onafhankelijke review site. Ook u kunt gaan voor die zekerheid tegen absoluut scherpe en vaste prijzen.
Inruil Motor, Camper, Boot, Caravan altijd mogelijk.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























