
Opel Crossland - 1.2 Turbo Elegance | Automaat | Goed onderhouden |
Algemeen
| Prijs | € 15.450 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 50.066 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 augustus 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-469-RL |
| Datum deel 1 | 09-08-2021 (import) |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 840 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.835 kg
Breedte: 177 cm
Wielbasis: 260 cm
Interieur
Interieur: zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 136 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 3 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges
- Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- Chromen sierstrip boven zijruiten (MDQ)
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Parkeerpakket (achteruitrijcamera, parkeersensor voor en achter) (CXG)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winter Pack (voorstoelen verwarmd, stuurwiel verwarmd) (CWG)
= Bijzonderheden =
Na meer dan 150 jaar is Opel nog altijd vooruitstrevend, vernieuwend en betaalbaar. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Opel Crossland voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. Ontspannen rijden begint met de juiste zit. Daar zorgen de comfortstoelen wel voor. Het verwarmbare stuurwiel is een teken van ultieme luxe. Deze voorziening is een topklasse auto waardig. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. In een auto als deze kunt u niet zonder electronic climate control, zodat de temperatuur altijd goed is. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Deze Opel is voorzien van regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en boordcomputer.
In de Opel Crossland heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Deze Opel Crossland is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Kenteken: P-469-RL
Km stand: 50066
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Bent u nieuwsgierig naar deze Opel Crossland? Laat het ons dan snel weten.
Whatsapp nummer : 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Hoeveel kost een Opel Crossland verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























