
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid GS | Automaat | Navigatie | Camera | Stoelverwarming | Apple carplay | NL
Algemeen
| Prijs | € 25.900 |
| Prijs excl. BTW | € 22.045 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2025 |
| Kilometerstand | 40.172 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 juni 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | HRZ-73-G |
| Datum deel 1 | 19-06-2025 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | oktober 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 3208872
Technische informatie
Koppel: 230 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 44 liter
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.830 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 166 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1394 kg
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 03-06-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Kunstlederen stuurwiel
- Luxe stoffen bekleding
- Sfeerverlichting
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dodehoek detectie
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
- Warmtewerende voorruit
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Ergonomische voorstoel(en)
= Bijzonderheden =
Wilt u rijden als nieuw, maar betalen als gebruikt? Dan is deze jonge occasion een geweldige keuze! Een elektromotor of verbrandingsmotor? Kiezen hoeft niet, want deze auto is hybride. Slim, zuinig en voordelig! Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Aan een fijn opwarmertje in de kille dagen is gedacht, in de vorm van een verwarmd stuurwiel. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. Inparkeren? Met de achteruitrijcamera heeft u er geen omkijken meer naar! U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het navigatiesysteem. Audiobediening op het stuur is aanwezig. Gemak en veiligheid voor alles, toch? De Opel is standaard voorzien van: draadloos opladen, DAB ontvangst, cruise control, airconditioning en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Opel. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. In een noodsituatie waarschuwt forward collision warning bij een dreigende aanrijding met een voorligger. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en autonoom remsysteem. Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































