
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid Edition | Navi | Camera | Cruise control |
Algemeen
| Prijs | € 28.450 |
| Prijs excl. BTW | € 23.770 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2025 |
| Kilometerstand | 3.021 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 oktober 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJP-12-L |
| Datum deel 1 | 21-10-2025 (import) |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2025 - 2026
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 16 kW (22 PK)
Vermogen brandstofmotor: 74 kW (101 PK)
Koppel: 205 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 44 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
GVW: 1.830 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 21-10-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Harry van Egten BV Makkum 1- 3 9411TH BEILEN, NL 0593-524041 http://www.vakgarageharryvanegten.nl/ info@vakgarageharryvanegten.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Metaalkleur
- All Season banden
- Parkeersensor achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Rijstrooksensor met correctie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dak in carrosseriekleur (JD02)
- Geluidsisolerend glas
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Bij Autobedrijf Harry van Egten koopt u uw occasion met een gerust gevoel. Al onze auto’s worden standaard rijklaar afgeleverd, zonder afleverkosten.
Dat betekent dat u kunt rekenen op:
✔️ Een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift
✔️ Een nieuwe APK, indien de huidige APK korter dan 12 maanden geldig is
✔️ 1 jaar Europese pechhulp, jaarlijks te verlengen voor €64,95 wanneer het onderhoud door ons wordt uitgevoerd
✔️ Resterende fabrieksgarantie t/m 21-10-2027
Zo weet u zeker dat u zorgeloos en veilig de weg op gaat.
Kom langs bij Autobedrijf Harry van Egten en ontdek onze zorgvuldig geselecteerde occasions.
Voor meer foto's, kijk dan eens op onze website: www.autobedrijfharryvanegten.nl Al onze occasions worden met de grootst mogelijk zorg afgeleverd. . Mocht de auto van uw dromen er niet tussen staan dan kunt u ons altijd vrijblijvend benaderen voor een zoekopdracht...
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































