
Opel Insignia Sports Tourer - OPC 2.0 Turbo 4x4 260PK TREKHAAK innovation
Algemeen
| Prijs | € 18.945 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 133.268 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-538-RN |
| Datum deel 1 | 08-09-2017 (import) |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 191 kW (260 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1672 kg |
| Trekgewicht max | 2200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | februari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 245/35 R20
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.295 kg
Afmetingen (LxBxH): 499 x 194 x 151 cm
Wielbasis: 283 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- Brilliant kleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Premium kleur
- Side-skirts
- Side skirts
- Trekhaak uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
- Voor-en achterspoiler
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Achteruitrijcamera
- All-season banden
- Android Auto
- App connectiviteit
- Apple CarPlay
- Automatisch inparkeren
- Bluetooth
- Bose Audio
- Dodehoek assistent
- Dode hoek detectie
- Elektrische achterklep
- Elektrische ramen achter
- Innovation+ pakket (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Parkeer-assistent, Rijstrooksensor)
- Kofferklep elektrisch
- Lane keeping assist
- OPC Line Pack (Side-skirts, Side skirts, Sportstuur, Stuurwiel verwarmd, Voor-en achterspoiler)
- Parkeerassistent
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensor voor
- Stoelverwarming achter
- Stuurflippers
- Stuurwiel verwarmd
- Stuurwielverwarming
- Trekhaak inklapbaar
- Vierseizoensbanden
- Voorruit verwarmd
- Voorruitverwarming
- Winter-pakket (Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Unieke auto!
Te koop aangeboden:
Een in zéér nette staat verkerende, rijk uitgeruste Opel Insigna 2.0 Turbo 4x4 OPC!
Deze Insignia is bij uitstek dé ideale allemansvriend; comfortabel op lange ritten, biedt voldoende ruimte voor 5 personen en sportief dankzij de OPC-uitrusting!
Deze Opel is nieuw aangeschaft op 08-09-2017.
Bijna alle mogelijke opties zijn aanwezig. Denk hierbij onder andere aan automatische airconditioning (climate control), cruise control, achteruitrijcamera, parkeersensoren, automatisch inparkeren en 20'' lichtmetalen Irmscher velgen. Zie de volledige optielijst onderaan de advertentie.
Du Crocq Automotive is een autobedrijf dat zich richt op de in- en verkoop van tweedehands hybride en elektrische voertuigen. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel! Voor verkoop wordt elke occasion uitvoerig geïnspecteerd, voorzien van een servicebeurt en minimaal 6 maanden APK.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt u aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
Hoeveel kost een Opel Insignia Sports Tourer verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































































































