
Opel Insignia - 1.4 Turbo EcoFLEX Business+ NAP/NAVI/PDC/APK
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Bouwjaar | Juni 2013 |
| Kilometerstand | 220.205 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-KRG-03 |
| Datum deel 1 | 27-06-2013 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1403 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R18
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.065 kg
Afmetingen (LxBxH): 483 x 186 x 150 cm
Wielbasis: 274 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel verwarmd
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Koplampreiniging
- Trekhaak met afneembare kogel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overige
- Comfort-pakket (Comfortstoel(en), Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Koplampreiniging, Lendesteunen (verstelbaar), Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd, Wis-/was installatie voor koplampen)
- Trailer-pakket (Trekhaak met afneembare kogel)
= Bijzonderheden =
Dunant Cars bied occasions tegen de allerscherpste prijzen. Bij ons bent u er dus altijd van verzekerd dat u een zeer nette prijs betaalt. Dunant Cars beschikt ook over een ruime werkplaats die aangesloten is bij RDW. Wij bieden optimale service, kwaliteit en klantvriendelijkheid. Inruilen van uw huidige auto behoort uiteraard ook tot de mogelijkheden bij ons. Bel wel voor u vertrekt om teleurstellingen te voorkomen!
Originele Nederlandse Opel Insignia 1.4 Turbo EcoFLEX Business+ afkomstig van 2de eigenaar met Nationale AutoPas.
Auto rijdt en schakelt perfect.
Wij rekenen geen afleverkosten, zo komt u niet voor onverwachte kosten te staan.
Tenaamstelling bij ons mogelijk.
Alle inruil mogelijk met defect, apk verlopen, veel km's, schade etc
(Inruil tegen handelsprijzen)
Tevens te koop gevraagd alle merken auto's.
Onze medewerkers staan u graag te woord.
Kom gerust langs voor vrijblijvend meer informatie, advies een bezichtiging en/of proefrit, de koffie staat voor u klaar.
Bezoekadres:
Langeweg 59
3342 LD Hendrik-Ido-Ambacht
Contact:
Mobiel: 06-31500208
Tel: 078-8448128
E-mail: dunantcars@live.nl
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 09:00-18:00
Buiten onze openingstijden op afspraak geopend.
Volg ons ook op social media.
Snapchat: dunantcars
Instagram: dunantcars
Openingstijden:
Maandag t/m zaterdag 09:00-18:00
Buiten onze openingstijden op afspraak geopend.
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























