
Opel Insignia - 2.0 CDTI 140pk EcoFLEX Cosmo Airco/ECC, Navi, Camera, Leder
Algemeen
| Prijs | € 5.500 |
| Bouwjaar | Januari 2014 |
| Kilometerstand | 175.501 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-XGX-38 |
| Datum deel 1 | 03-01-2014 (import) |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1956 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1513 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 27 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2013 - jul. 2015
Technische informatie
Koppel: 380 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.160 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 186 x 150 cm
Wielbasis: 274 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot: 98 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,2 l/100km (1 op 31,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Rekro Auto's Turbinestraat 1 3903LV VEENENDAAL, NL 0318551142 http://www.rekroautos.nl info@rekroautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Houtinleg
- Keyless-go
- Keyless Entry
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bumpers en spiegels in kleur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chrome Pakket
- Cosmo+ pakket (Keyless entry, Lichtmetalen velgen 19")
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket 2 (Achteruitrijcamera, Audio-navigatie full map, Dodehoek detector, Parkeer assistent)
- Optie-pakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen)
- stuur leder
- Veiligheids-pakket (Autonomous Emergency Braking, Cruise control adaptief, Rijstrooksensor, Verkeersbord detectie)
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
Nette en Zeer Complete Opel Insignia 2.0 CDTI 140pk EcoFlex Cosmo bj. 01-2014 met slechts 175.000km gereden incl. NAP Pas en onderhoudshistorie met oa. Airco/ECC,Cruisecontrol,Navigatie Fullmap,DAB,Beige Leder Interieur,Sportstoelen,Stoelverwarming,Stuurwiel verwarming,Parkeersensoren voor en Achter,Donker getint glas,Chrome pakket,Xenon verlichting,Lm Velgen etc. etc. Distributieriem is vervangen bij 107.000km
Kijk voor meerdere foto's op www.rekroautos.nl.
Inruil is mogelijk.
Voor een gunstige auto financiering of auto verzekering klikt u op onze button.
Een Dekra of Merk-dealer aankoopkeuring behoort tot de mogelijkheden.
Graag tot ziens bij Rekro Auto's aan de Turbinestraat 1 te Veenendaal.
Wij zijn regelmatig onderweg om zorg te dragen voor nieuwe aanvoer van onze voorraad occasions. Belt u even voor het maken van een afspraak, dan zorgen wij ervoor dat de auto klaarstaat voor uw proefrit.
Hoeveel kost een Opel Insignia verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































