
€ 1.695
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 134.135 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 12-SL-XR |
| Datum deel 1 | 01-03-2006 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/70 R14
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 169 x 162 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu
COâ‚‚-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

























