
Volkswagen Golf Plus - 1.6 FSI Comfortline Business
Algemeen
| Prijs | € 4.250 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 58.811 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 39-RK-RD |
| Datum deel 1 | 12-05-2005 |
| Topsnelheid | 189 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,80 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,8 s
Topsnelheid: 189 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 176 x 158 cm
Wielbasis: 258 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 175 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Deze Volkswagen Golf Plus komt uit 2005, werd geleverd van 01-03-2006 tot 07-08-2007. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 85 kW (116 PK) en een cilinderinhoud van 1598 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 189 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 11,8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 7,2 liter per 100 km en hij weegt 1293 kg. De APK is geldig tot 16-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
Heeft u interesse of vragen;
Edwin 06-50993746
Aanwezig alleen op afspraak
Al onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld.
Echter is een foutje snel gemaakt,
derhalve zijn wij niet verantwoordelijk voor het onjuist vermelden van opties
en zijn al onze advertenties onder voorbehoud van tikfouten
Hoeveel kost een Volkswagen Golf Plus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























