
Opel Meriva - 1.4-16V Temptation 2007 Cruise Clima Lm
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 177.685 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 14 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 45-TV-PR |
| Datum deel 1 | 14-02-2007 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,80 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 665 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Acceleratie (0-100): 13,8 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.810 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 169 x 162 cm
Wielbasis: 263 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Opel Meriva 1.4 16V Temptation 2007
Climatronic Cruise Controle Lm Velgen
Inruil is mogelijk van alle auto's en caravans
Wij werken ook s avonds en in het weekend
Onze auto's worden allemaal standaard afgeleverd met vloeistof controle
en wij zorgen voor tenaamstelling en vrijwaring huidig voertuig 24/7
Ook kunt u kiezen voor extra zekerheid uit 1 Pakket
Afleverpakket 1 Alleen voor auto s vanaf 1500 euro en tot 200.000 Km
Onderhoudsbeurt + nieuwe Apk 350 Euro
Voor verder informatie kunt u altijd contact met ons opnemen
Patrick 06 22307888
www.vanlieropinenverkoop.nl
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























