
Opel Meriva - 1.4 Cosmo | Stoelvw | Trekhaak | Cruise
Algemeen
| Prijs | € 2.395 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 266.560 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HH-604-B |
| Datum deel 1 | 01-09-2010 (import) |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 177 km/u
GVW: 1.905 kg
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
= Bijzonderheden =
Nette en goed onderhouden Opel Meriva 1.4 Cosmo is van alle gemakken voorzien en ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Uitgerust met onder andere:
- Stoelverwarming
- Stuurverwarming
- Cruise control
- Trekhaak
- Parkeersensoren
- Airconditioning
- Elektrische ramen
- Lichtmetalen velgen
CarPlay & Android Auto + achteruitrijcamera op deze auto?
Vraag ons naar de mogelijkheden!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































