
Opel Meriva - 1.4 Edition*Airco*Cruise*Trekhaak*NAP
Algemeen
| Prijs | € 3.450 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 188.186 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 07-LPS-4 |
| Datum deel 1 | 05-06-2010 |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 177 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.905 kg
Afmetingen (LxBxH): 429 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- Goede banden
- Netjes onderhouden
- Zeer netjes
= Bijzonderheden =
Origineel Nederlandse Opel Meriva 1.4 Edition 2011
Voorzien van complete onderhoudshistorie
Nieuwe APK bij aflevering
Prijs €3450,- Rijklaar
Inruil is mogelijk
Wij zijn een RDW erkend bedrijf!
Geopend op afspraak. 7 dagen in de week.
Wilt u meer weten over deze auto?
Graag bellen of een bericht sturen voor meer info.
Tot ziens bij M. Slegers Auto's!
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























