
Opel Meriva - 1.4 Selection *Trekhaak & Cruise Control
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 163.619 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 15 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-KLR-97 |
| Datum deel 1 | 23-02-2011 (import) |
| Topsnelheid | 177 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Star silver iii (2AU) |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 670 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuiderbreedte 10
3845MC Harderwijk
0341217860
https://www.vdb-automotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2013
Modelcode: B
Technische informatie
Koppel: 130 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 177 km/u
GVW: 1.903 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: -, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: 3 maanden Dealer Garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Dealer garantie 3 maanden / 5.000km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dealer garantie 3 maanden / 5.000km
- elektrische ramen voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
= Bijzonderheden =
Nieuw binnen bij Van de Bunte Automotive! Deze van de eerste eigenaar afkomstige Opel Meriva!
Deze Meriva beschikt onder andere over: Trekhaak, Cruise Control, Airco, Radio, Regensensor en nog veel meer!
Voor meer informatie en/of vrijblijvende offerte neem gerust contact met ons op!
Att:
Uiteraard controleren wij zo goed als mogelijk de opties die op onze occasions zitten.
Echter kan het voorkomen dat deze kunnen afwijken.
Is een bepaalde optie belangrijk voor u? Vraag erna!
Wij kunnen dit extra controleren.
Van de Bunte Automotive is al sinds 1991 het autobedrijf voor de Veluwe.
Sinds het begin zijn wij Nissan-dealer voor Harderwijk, Nunspeet en omgeving.
Van de Bunte is het vertrouwde adres voor een nieuwe of gebruikte auto, daarnaast hebben wij een ruim aanbod van occasions van andere merken.
Bezoek ons aan de Zuiderbreedte 10 te Harderwijk (0341-217860). Voor meer informatie kijk op onze website www.vdb-automotive.nl
(Drukfouten in advertentie voorbehouden)
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















![Opel Meriva - 1.4 Edition [ NAP trekhaak cruise LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I762002508/240x180/opel-meriva-1-4-edition-nap-trekhaak-cruise-lm.jpg)








