
Opel Meriva - 1.4 Turbo Blitz 120 Pk, Airco/ECC, Navigatie,
Algemeen
| Prijs | € 9.899 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 67.673 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JK-416-K |
| Datum deel 1 | 13-04-2016 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht grijs metallic |
| Gewicht | 1293 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - apr. 2017
Modelcode: B
Technische informatie
Koppel: 175 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 11,3 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.930 kg
Afmetingen (LxBxH): 430 x 181 x 162 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Smits Autobedrijf Burg Seinenstraat 24 9831PW ADUARD, NL 050-4031566 http://www.smitsaduard.nl info@smitsaduard.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Vier seizoenen banden ( all season banden )
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Niet rokers auto
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Extra getint glas achter
- Navigatie-pakket 1 (Bluetooth, Parkeersensor voor en achter)
- Navigatiepakket (LPTJ)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Voorzien van distributieketting ( geen vervanging noodzakelijk )
= Bijzonderheden =
Dit is onmiskenbaar Duitse topkwaliteit. Indrukwekkende prestaties, vooruitstrevende techniek en ultiem betrouwbaar. Deze Opel Meriva heeft het allemaal. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. De parkeersensoren vertellen precies hoe ver u kunt gaan. Hoe dichter op een obstakel, hoe sneller de piepjes. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Opel met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Met cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Meriva is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Voor alle foto's en film van deze occasion kijk op www.smitsaduard.nl voor info mailen of bellen, info@smitsaduard.nl of 050-4031566
Bosch Car Service Smits Aduard heeft GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !! Auto's worden gepoetst geleverd, met afleveringsbeurt, Nieuwe Apk-keuring, vloermatten set, en de vermelde BOVAG garantie.
(Alle vermelde gegevens van deze auto zijn onder voorbehoud van druk en zetfouten).
12 Maanden BOVAG Garantie, wordt alleen in onze eigen werkplaats uitgevoerd.
Garantie werkzaamheden kunnen niet elders worden uitgevoerd worden.
Smits Aduard sinds 1969,
Hoeveel kost een Opel Meriva verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























