
Opel Mokka - 1.4 T Cosmo Edition "| Leer | Trekhaak | Stoel-Stuur verw. | % Bovag Occasion Partner %
Algemeen
| Prijs | € 11.749 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 117.189 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-023-XJ |
| Datum deel 1 | 28-04-2014 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1309 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2013 - jan. 2015
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.843 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 176 x 174 cm
Wielbasis: 256 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Lawrence Cars Service Trading BV Polychemstraat 24 6191NL BEEK LB, NL 046-4370422 http://www.lawrencebeek.nl verkoop@lawrencebeek.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Mooie zeer complete goed onderhouden Opel Mokka.
Afleveringskosten €450,-. Hiervoor ontvangt de auto een nieuwe APK, olie met filter onderhoudsbeurt, wassen voor aflevering, tenaamstellingregistratie en 1 jaar mobiliteitsgarantie.
Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Onze verkoop afdeling informeert u graag naar de inhoud van ons LCS afleverpakket.
Prijs en uitvoeringsspecificaties voorbehouden.
Ondanks de gebruikelijke zorgvuldigheid kan een onjuistheid in
de vermelde gegevens zijn opgetreden. Wij kunnen hier niet aansprakelijk voor worden gesteld.
Indien voor u een aanwezige optie een must is gelieve dat met onze verkoopafdeling te overleggen.
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek.
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur. Zaterdag 9-13H In het weekend of s avonds voorbij komen voor een bezichtiging/proefrit is mogelijk, even bellen / Whats-app voor een afspraak op 0683984605.
Maandag is onze occasion inkoop-dag, op afspraak is bij beschikbaarheid een bezichtiging zeker mogelijk.
Lawrence Car Service is een Bosch Car Service en LPG-specialist. Bosch Car Service is de grootste merk onafhankelijke formule. Alle automerken zijn welkom in ons bedrijf. Voor APK-keuringen, regulier onderhoud én controles die verband houden met het seizoen, bijvoorbeeld vlak voor u op vakantie gaat. Bosch Car Service is niet alleen compleet en goed, maar ook nog eens verrassend betaalbaar.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































































