
Opel Mokka - 1.4 T Edition 140PK Trekhaak Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 10.000 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 74.956 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GL-176-F |
| Datum deel 1 | 25-06-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 193 km/u
GVW: 1.828 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Tenaamstellingskosten, Wettelijk verplichte garantie
- BOVAG-servicepakket (€ 899 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; 12 maanden BOVAGGARANTIE, Mobiliteitsgarantie, Onderhoudsbeurt of inspectie, Tenaamstellingskosten, Volledig jaar APK
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Achterklep
- AUX-aansluiting
- Bluetooth carkit
- Electr. ramen voor/achter
- Geintegreerde audio
- Gescheiden temp.zones
- Hoge instap
- Isofix aansluiting
- Lederen stuurwiel
- Mistlicht voor
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Radiobediening stuur
- Reservewiel
- Tenaamstellingskosten
- USB-aansluiting
- USB- en Aux-ingang
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
= Bijzonderheden =
De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Niet meer op de tast een andere zender zoeken of het volume aanpassen. En al helemaal niet met uw ogen van de weg af raken. De audiobediening op het stuur zorgt dat u alles van onder uw vingers regelt. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. Achter het stuur van deze Opel bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. De uitrusting van deze auto is met cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Mokka is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Opel Mokka, neem dan snel contact met ons op.
Per maand betalen?? Geen probleem!! Vraag naar de financieringsmogelijkheden of kijk op onze website www.venwautos.nl/financieren en bereken u maandbedrag. .
V&W Auto's is een merkonafhankelijk autobedrijf en lid van de BOVAG. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp. Het nummer hiervoor is 06-22595793.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Hieraan kunnen echter geen rechten aan ontleend worden. Fouten zijn namelijk nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































