
Toyota Urban Cruiser - Executive 61 kWh | Pano | JBL | PDC v/a | Stoel/stuurverwarm. |
Algemeen
| Prijs | € 36.895 |
| Prijs excl. BTW | € 30.579 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 4.999 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 januari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JVK-54-G |
| Datum deel 1 | 26-01-2026 |
| Motorvermogen | 128 kW (174 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Höltersweg 49
7556BS Hengelo
074-2663363
https://www.benniewilmink.nl/voorraad/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2025
Referentienummer: 48750
Aandrijving
Actieradius (WLTP): 426 km
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 61 kWh, Conditie: 0%
Accu laden: Type 3, 3-fasen, 81 km actieradius per uur, compleet vol in 6 uur
Accu snelladen: nee
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15 kWh/100km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 26-01-2036
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 64.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 58.05 kWh
Ingeschat actieradius: 343 km
Ingeschat verbruik: 19.61 kWh/100km
Actieradius zomer: 316 km
Actieradius winter: 273 km
Verbruik zomer: 19.3 kWh/100km
Verbruik winter: 23.12 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm standaard
Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dakspoiler
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- cruise control adaptief en stuurhulp
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur kunstleder
- stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas achter
- keyless entry/start
- kunstlederen/stof bekleding
- parkeersensor voor en achter
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Tegen een meerprijs van €745,- kunt u het Wilmink Premium afleverpakket bij uw auto kopen.
Dit is mogelijk op auto’s vanaf € 4.500,-
Dit pakket omvat de volgende zekerheden:
- 12 maanden Bovag garantie
- Volledige onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- 24/7 pechhulp (heel Europa)
- Bennie-Wilmink klantenpas
- Minimaal 12 maand APK
- Poetsen & Wax behandeling
- Banden minimaal 3mm profiel
- Leges kenteken, gecontroleerde kilometerstand
- Volle tank brandstof & volle accu
Voor Toyota auto's bestaat het Toyota Wilmink Premium afleverpakket voor €445,-
Welkom bij Autobedrijf Bennie Wilmink BV. Al ruim 50 jaar een normaal autobedrijf waar u niet voor verrassingen komt te staan.
Hoeveel kost een Toyota Urban Cruiser verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































