
Opel Mokka - 1.6 Edition | NAVI | TREKHAAK | CRUISE | RIJKLAARPRIJS |
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 158.796 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 5-KPJ-04 |
| Datum deel 1 | 18-06-2013 |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1235 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2012 - apr. 2013
Technische informatie
Koppel: 155 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 174 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.764 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 176 x 174 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 153 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Gerdes Mr Ovingkanaal OZ 1A 7891EV KLAZIENAVEEN, NL 0591-312420 http://www.autobedrijfgerdes.nl info@autobedrijfgerdes.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Chroom delen exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Isofix
Overige
- Bluetooth
- Business-pakket (Armsteun voor, Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map, stuur multifunctioneel, Stuurwiel multifunctioneel)
- Business pakket (LP21)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCL GARANTIE OP MOTOR EN VERSNELLINGSBAK.!
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Opel Mokka heeft 158796 kilometer gelopen. De SUV haalt zijn aandrijving uit een krachtige viercilinder benzinemotor. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Nooit meer de weg zoeken en ontspannen arriveren bij uw reisdoel. Met het full map navigatiesysteem zit u veilig en ontspannen in de auto. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Met de audiobediening op het stuur heeft u altijd twee handen beschikbaar om te rijden. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Ook lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
In de Opel Mokka heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.
Wilt u met deze Opel Mokka een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.
Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Gerdes niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. zoals bijvoorbeeld de opties of andere informatie !Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























