
Opel Mokka - 1.6 Selection /Nieuwe apk bij aflevering/All season/Lm velgen
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 201.496 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 30 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-018-NG |
| Datum deel 1 | 09-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Carbon flash (GAR) |
| Gewicht | 1325 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2012 - 2016
Technische informatie
Koppel: 155 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.789 kg
Afmetingen (LxB): 428 x 176 cm
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Black (4AA), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 153 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- passagiersairbag
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Opel Mokka 1.6 Selection
Nieuwe apk bij aflevering
Airco
Radio
2 sleutels
Boekjes
Lm velgen
All season banden
Op afspraak geopend.
Er kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend aan, noch aanspraak gemaakt worden op de inhoud van deze website. Alle informatie op deze website is dan ook onder voorbehoud van druk- en typefouten.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































