
Opel Mokka - 1.6 Edition|Trekhaak|Navi|LM-VELG|116PK
Algemeen
| Prijs | € 6.945 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 134.846 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-487-ZJ |
| Datum deel 1 | 09-07-2013 (import) |
| Topsnelheid | 174 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1334 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | oktober 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 174 km/u
GVW: 1.764 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 153 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Business-pakket (Armsteun voor, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Stuurwiel multifunctioneel)
= Bijzonderheden =
Opel Mokka 1.6 2013 | Slechts 134.846 KM | Complete Uitvoering
Deze leuke Opel Mokka 1.6 uit 2013 is een comfortabele en praktische SUV met een fijne hoge instap en slechts 134.846 kilometer op de teller. Ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten dankzij zijn comfortabele rijgedrag en complete uitrusting.
De Mokka staat bekend om zijn betrouwbaarheid, ruime interieur en prettige zitpositie. Daarnaast is deze auto voorzien van diverse opties die iedere rit extra aangenaam maken.
Uitgerust met onder andere:
? Navigatiesysteem
? Cruise control
? Airconditioning
? Lichtmetalen velgen
? Elektrische ramen
? Multifunctioneel stuurwiel
? Bluetooth telefonie
? Centrale deurvergrendeling
? Hoge instap
? Ruime bagageruimte
De auto verkeert zowel van binnen als van buiten in nette staat en rijdt uitstekend.
Ben je op zoek naar een betrouwbare, comfortabele en compleet uitgeruste SUV? Dan is deze Opel Mokka zeker een bezichtiging waard!
Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit.
Autowijs, Jouw betrouwbare occasionspecialist in Veen
Bij Autowijs in Veen draait alles om eerlijkheid, transparantie en scherpe prijzen. Met een ruim aanbod van goed onderhouden occasions vind je bij ons altijd een auto die bij jou past, zonder verrassingen.
Wat Autowijs onderscheidt, is de scherpe en eerlijke aanpak. Je weet waar je aan toe bent, krijgt een eerlijk antwoord op je vragen en gaat met een goed gevoel de deur uit. Dat vertrouwen zie je terug in de reacties van onze klanten, die ons keer op keer weten te vinden en ons aanbevelen aan vrienden en familie.
Onze prijzen zijn scherp en transparant. Wat je ziet, is wat je betaalt, zonder verrassingen.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























