
Opel Movano Electric - L3H2 110 kWh 10" NAVIGATIE + CAMERA | DRAADLOOS CARPLAY | TREKHAAK | BETIMMERING
Algemeen
| Prijs | € 25.800 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 31.218 |
| Bouwjaar | Juli 2024 |
| Kilometerstand | 117.022 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-75-GNB |
| Datum deel 1 | 23-07-2024 |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 205 kW (279 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 2765 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Movano Electric occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 3417524
Technische informatie
Koppel: 410 Nm
Aandrijving
Actieradius (WLTP): 378 km
Prestaties
Topsnelheid: 130 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.500 kg
Afmetingen (LxBxH): 613 x 205 x 261 cm
Accu
Aanwezige accu: gekocht
Accu: 110 kWh
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadtijd (10%-80%): 30 minuten
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 254 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 2865 kg
Interieur: Antraciet
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 18-07-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- DAB ontvanger
- U-Connect 10” touchscreen met DAB tuner incl. Navigatie door TOM TOM, USB/Bluetooth aansluiting, Draadloos AndroidAuto en Apple Carplay en stuurwielbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Automatische airconditioning (monozone)
- Keyless entry & Go (openen en starten zonder sleutel)
- Keyless entry/start
- Zijschuifdeur rechts
- achteruitrijcamera met dynamische gridlijnen
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Betimmering laadruimte
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- USB oplader met USB-A en USB-C aansluiting
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achterdeuren zonder ruit
- Vering verzwaard
= Bijzonderheden =
Zeer nette Opel Movano-e in de L3H2 uitvoering! Voorzien van veel luxe opties waaronder een camera, navigatie, draadloos carplay en betimmering van de laadruimte. Ook heeft deze auto een trekhaak waarmee een een aanhanger van 2400 kg mag trekken. Onderweg snel laden is geen probleem. Dan kan tot 150 kWh!! Afleveren op locatie mogelijk door heel Nederland!
Hoeveel kost een Opel Movano Electric verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















