
Opel Movano - 2.3 CDTI BiTurbo L3H3 Start/Stop EURO VI . EURO 6
Algemeen
| Prijs | € 5.850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.079 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 194.908 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 november 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-767-JV |
| Datum deel 1 | 08-11-2017 |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1999 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 152 km/u
GVW: 3.500 kg
Wielbasis: 433 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 186 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 3 (3 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- hoogte verstelbare stoel
= Bijzonderheden =
Goed rijdende bus met 194908 km . De bus heeft wat gebruikerssporen .Tellerrapport en onderhoudsboeken zijn aanwezig . Liever bellen dan mailen .
Wij werken uitsluitend op afspraak . Dus belt U van te voren om teleurstellingen te voorkomen. Telefoonnummer 0620133669
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























