
Opel Movano - 2.3 CDTI L2H2
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Prijs incl. BTW | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 315.049 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 15-09-2010 |
| Topsnelheid | 134 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2298 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2014 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 3.500 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Afmetingen (LxBxH): 555 x 207 x 250 cm
Wielbasis: 368 cm
Topsnelheid: 134 km/u
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
Overig
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Drive And Shifts Good
Rijdt en schakelt goed
• Opel Movano
• 2.3 CDTI L2H2
• Apk Geen
• Year 2010
• Cylinder 4
• 92 kW
• 125 kw
• 80 litre Tank
• Turbo
• Ac
• Doors 5
• Gears 6
• Seats 3
• Nap km
• Diesel
• Euro 5
• 315049 km
Message And Call Directly
Bericht en bel direct
0031686052741
0??0??3??1??6??8??6??0??5??2??7??4??1??
Sinds 1 januari 2026 mogen contante betalingen wettelijk niet hoger zijn dan €3000. Bedragen boven deze grens dienen via een bankoverschrijving te worden voldaan. Houd er rekening mee dat een overboeking tot ongeveer 4 uur verwerkingstijd kan hebben. Pas de overboeking daarom tijdig aan, zodat de betaling bij aankomst in de garage direct kan worden afgerond.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























