
Opel Movano - 2.3 Turbo L2H2
Algemeen
| Prijs | € 19.499 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 23.594 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 56.133 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VLF-03-F |
| Datum deel 1 | 30-07-2021 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1949 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Movano occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2019 - aug. 2021
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Topsnelheid: 150 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L2H2
Afmetingen (LxBxH): 555 x 207 x 250 cm
Wielbasis: 368 cm
Gewichten
GVW: 3.300 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 243 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: TZ Auto's Uranusweg 6 8938AJ LEEUWARDEN, NL 0582895830 http://www.tzautos.nl info@tzautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Gesloten auto
- Metaal-/micakleur
- Parkeersensor achter
- Trekhaak 13 polig
- Trekhaak 2500 kg Trekgewicht
- Zijschuifdeur rechts
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Diesel
- Emissieklasse :Euro 6
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Camera /Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
Overige
- IntelliLink Pakket (Apple Carplay/Android Auto, Dab, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map, stuur multifunctioneel)
- Navigatie-pakket (Apple Carplay/Android Auto, Dab, mistlampen voor, Multimedia-voorbereiding, Navigatiesysteem full map, stuur multifunctioneel)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Prijs is exclusief BTW
- stuur multifunctioneel
- Inruil altijd mogelijk, Graag ontvangen wij foto's en een volledige omschrijving van uw in te ruilen auto per Whats/App 06-23 114 146. (Tjeerd Zijlstra)
Belt u even voor beschikbaarheid voordat u komt, dit kan teleurstellingen voorkomen. U bent van harte Welkom op de Uranusweg 6 te Leeuwarden.
Garantiepakket BOVAG van 6 maanden t/m 12 maanden mogelijk. (Meerprijs) Auto's die wij aanbieden (Nederlands nieuw geleverd) zijn voorzien van een NAP (Nationale Auto Pas), Wij importeren ook regelmatig auto's uit andere landen deze zijn veelal voorzien onderhoudsboekjes en een taxatierapport.
Wilt u de beschikbaarheid weten van een auto? Voor actuele beschikbaarheid bellen .a.u.b.
*** Kijkt u op www.tzautos.nl voor uitgebreide foto/film presentatie. ***
TZ Auto's
Contactpersoon: Tjeerd Zijlstra (06-23114146)
Uranusweg 6
8938 AJ Leeuwarden (ind. de Hemrik)
Tel.:058-2 89 58 30
Gsm: 06-23 114 146
info@tzautos.nl
www.tzautos.nl
TZ Auto's is een universeel autobedrijf gevestigd aan de Uranusweg 6 in Leeuwarden. Wij verkopen diverse gebruikte personen- en bedrijfswagens aan particulieren en garagehouders en exporthandelaren. Heeft u één van onze occasions op het oog en wilt u komen kijken en proefrijden, dan eerst graag bellen voor beschikbaarheid. Dan weet u zeker dat u niet voor niets komt. Natuurlijk staat de koffie voor u klaar. Wilt u garantie op een auto? Dat kan! Wij werken met een Bovag garantiepakket, zodat de mogelijkheid heeft een betrouwbare garantiepartner te kiezen. (BOVAG)
Financial lease / Financiering? Dat kan! Wij berekenen voor u direct uw maandelijkse premie en regelen de gehele papierwinkel. Natuurlijk zijn wij RDW erkend, Lid van NAP (Nationale Auto Pas) en Bovag.
Zo weet u zeker dat u vertrouwd uw auto koopt. "TZ Auto's Gunt u het rijden".
Met vriendelijke groet Tjeerd Zijlstra.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































