
Opel Vectra - 1.8-16V Basis INRUILKOOPJE AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 1.499 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 161.740 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 07-JV-NP |
| Datum deel 1 | 12-09-2002 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | juni 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Skiluik
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Opel Vectra 1.8-16V Basis INRUILKOOPJE AIRCO
- Kenteken: 07-JV-NP
- Merk: Opel
- Model: Vectra
- APK tot: 17-11-2026
- Tellerstand: 161740 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2002
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1796 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z18XE
- Vermogen: 90 kW / 123pk
- Ledig gewicht: 1275 kg
- Max. trekgewicht: 1400 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 460 cm
- Hoogte: 1460 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels inklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Sportvelgen
- Trekhaak
Interieur
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Elektronische remkrachtverdeling
Goed rijdende Opel Vectra 1.8-16V van 12-09-2002 met een afgelezen kilometerstand van 161740 KM.
Deze Opel Vectra heeft een geldige APK tot 17-11-2026.
Leuke Vectra met een airconditioning, origineel soundsysteem, lichtmetalen velgen en een trekhaak.
INRUILKOOPJE !!! Zo binnen en zo weer weg
RB Automotive Lieren
Lierderstraat 20
7364BL Lieren
+31621606317
rbautos-apeldoorn@outlook.com
rbautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Vectra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































