
Opel Vivaro Combi - 1.6 CDTI L1H1 ecoFLEX Innovation | Airco | Parkeersensoren | Navigatie | 9-Zitplaatsen
Algemeen
| Prijs | € 21.744 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 57.547 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SL-448-L |
| Datum deel 1 | 30-04-2018 |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | 10j :cassiopea grey m2 |
| Gewicht | 1772 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Vivaro Combi occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2019
Typenummer: 0VF06IPJ1
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 15,4 s
Topsnelheid: 153 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 500 x 196 cm
Wielbasis: 310 cm
Gewichten
GVW: 2.925 kg
Interieur
Interieur: Blue (28I), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: matig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
• Geldige APK
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Tenaamstelling
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
- Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
• Onderhoudsbeurt
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Uitgebreide inspectie op 130 punten
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: General Motors Nederland B.V. Postbus 8770 4820 BB Breda, NL 076-5448000 www.opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- airco separaat achter
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Afdekking laadruimte (met max 50kg belading) (D42)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Mistlampen voor (T3U)
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- rubber mat in laadruimte
- Ruitenwisser achter incl. achterruitverwarming (C25)
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
- zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel Goes, uw officiële dealer in Opel, Fiat & Jeep.
Wij bieden u een zorgvuldig geselecteerd assortiment van dealeroccasions, waarbij kwaliteit en klanttevredenheid centraal staan. Bij ons vindt u altijd de auto die perfect bij uw wensen past.
Wij verzorgen graag een taxatie van uw inruilauto en bieden u bovendien diverse mogelijkheden op het gebied van verzekering en financiering, zodat u met een gerust hart uw keuze kunt maken.
Naast ons aanbod van dealeroccasions, hebben wij ook voorraad in nieuwe auto’s en een aantrekkelijk aanbod in private lease voor onze merken. Zo kunt u snel en zorgeloos genieten van een nieuwe auto zonder grote investeringen vooraf.
Heeft u interesse in een van onze auto's? Neem dan contact op met een van onze verkopers via +31 0113 237 923, of kom langs aan de Pearyweg 19 te Goes.
(Ondanks onze zorgvuldigheid kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Deze zijn derhalve onder voorbehoud.)
Hoeveel kost een Opel Vivaro Combi verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































