
Opel Vivaro - 1.5 CDTI L3-H1 Edition -NAVI-AIRCO-CAM-CRUISE-
Algemeen
| Prijs | € 12.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 15.609 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 108.925 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VLV-76-L |
| Datum deel 1 | 18-10-2021 |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Opel Vivaro occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2019 - aug. 2022
Referentienummer: 8562
Technische informatie
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 19,6 s
Topsnelheid: 145 km/u
Wielbasis: 328 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 181 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- mistlampen voor
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitentemperatuurmeter
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- houten vloer in laadruimte
- kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- dodehoek detectie
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Nu voor de actieprijs van € 12.900,- exclusief BTW
**2e PINKSTERDAG ZIJN WIJ GEOPEND VAN 11.00 TOT 16.00**
Bij ons zijn alle auto's voorzien van een RDW-NAP Voertuigrapport voor gegarandeerde kilometerstanden, en wij adverteren met de juiste bouwjaren. De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en aanvullende garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. Wilt u uw huidige (diesel)auto inruilen? Geen probleem! Wij bieden uw de hoogste inruilprijs!
Kijk snel op onze website voor de volledige fotoreportage!! www.vanderwoudeautos.nl voor 300 streng geselecteerde occasions. Onze auto's zijn stuk voor stuk dealeronderhouden, voorzien van de complete onderhoudshistorie en veelal van eerste eigenaar. Vragen? Neem vrijblijvend contact met ons op via verkoop@vanderwoudeautos.nl of bel 0348-413363
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























