
Opel Vivaro - 1.6 CDTI Edition EcoFlex - Airco - Navi - 6 Bak - 3 Zits
Algemeen
| Prijs | € 5.950 |
| Prijs incl. BTW | € 5.950 |
| Bouwjaar | Mei 2015 |
| Kilometerstand | 296.803 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 14 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VDN-51-G |
| Datum deel 1 | 28-05-2015 (import) |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 104 kW (141 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1658 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2014 - jun. 2016
Technische informatie
Koppel: 340 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 90 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 182 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 500 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 310 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 170 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 156 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: HB Dealer Occasions Rijksstraatweg 1a 1965LA HEEMSKERK, NL 0251240037 http://www.hboccasions.nl info@hboccasions.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Imperiaal
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Bluetooth
- Origineel audio
- USB - AUX
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Toerenteller
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Airbag passagier
Overige
- Rokersvrije auto
= Bijzonderheden =
deze schade vrije opel vivaro heeft een vermogem van 140 pk ondanks zijn km rijd deze bus geweldig en kan zeker nog tig jaren mee
De getoonde prijs is exclusief ons optionele garantie pakket. De meerprijs voor dit pakket is €345,-
Wij zijn al ruim 30 jaar een vertrouwd begrip in de autobranche,
Ons vakkundig team staat zes dagen per week voor u klaar!
Inruil van uw huidige auto is (in overleg) altijd mogelijk.
Al onze occasions worden bij verkoop voorzien van een nieuwe APK keuring.
Ook hebben wij al financieringsmogelijkheden vanaf € 50,= per maand.
Na 17:30 uur zijn wij alleen nog bereikbaar op tel :0653959410.
Indien u na sluitingstijd wenst langs te komen, kan dat alleen op afspraak.
Al onze Occasions zijn voorzien van originele kilometerstanden !
Origineel N.A.P Certificaat aanwezig !
Tevens te koop gevraagd : Auto's en bedrijfswagens - direct vrijwaring !
Om teleurstellingen te voorkomen graag even bellen voordat u vertrekt voor een bezichtiging.
Maandag 09:00 tot 17:30 uur
Dinsdag 09:00 tot 17:30 uur:
Woensdag 09:00 tot 17:30 uur
Donderdag 09:00 tot 17:30 uur
Vrijdag 09:00 tot 17:30 uur
Zaterdag 09:00 tot 15:00 uur
Zondag gesloten
Na 17:00 uur alleen bereikbaar voor inkoop & verkoop van occasions. Voor andere zaken zijn we vanaf de volgende werkdag bereikbaar vanaf 9:00 tot 17:00 uur
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Alle informatie, advertenties en prijskaarten zijn onder voorbehoud van typ-, en/of drukfouten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid hiervoor.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























