
Opel Vivaro - 1.6 CDTI L1H1 Edition EcoFlex - Bluetooth / Cruise / Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 4.945 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 5.983 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 272.666 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VZ-002-Z |
| Datum deel 1 | 14-10-2016 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,70 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1640 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2016
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 260 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 90 liter
Acceleratie (0-100): 16,7 s
Topsnelheid: 154 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 500 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 310 cm
Gewichten
GVW: 2.900 kg
Milieu
CO₂-uitstoot: 160 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 148 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Redenburg Snellerstraat 1 2288GL RIJSWIJK ZH, NL 0704150444 http://www.redenburg.nl rijswijk@redenburg.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
De prijs is exclusief BTW.
Op zoek naar een betrouwbare occasion? Welkom bij Autobedrijf Redenburg B.V. in Rijswijk!
Met onze wekelijks wisselende voorraad van ruim 150 voertuigen staat jouw droomauto er wellicht al tussen.
Wij zijn inmiddels al ruim 35 jaar het vertrouwde mobiliteitscentrum voor particulieren en bedrijven!
Altijd scherpe, transparante prijzen zonder verborgen afleveringskosten.
Geleverd met een geldige, recente of nieuwe APK.
Financiering (Financial Lease) en inruil direct geregeld.
Bekijk alle foto's en details op onze website of kom gezellig langs. De koffie staat klaar!
Service & Techniek: Technisch onderhoud en APK-keuringen worden professioneel uitgevoerd door onze partner Auto Witte (www.autowitte.nl).
Openingstijden: Ma-Vr: 09:00-18:00 | Za: 10:00-17:00.
Contact: 070-4150444 | rijswijk@redenburg.nl | Snellerstraat 1, 2288 GL Rijswijk.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid zijn druk-, zet- en invoerfouten in deze advertentie voorbehouden. Controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Opel Vivaro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























